polska wersjaenglish versionspain versionrussian version
ICE GROUP
Praca

Firma ICE GROUP sp. z o.o. poszukuje osobę na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Wymagania i umiejętności:

- wykształcenie wyższe techniczne
- bardzo dobra znajomość modelowania w programie 3D - Solid Works lub Solid Edge
- umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej
- znajomość zagadnień technicznych w dziedzinie budowa maszyn
- mile widziane doświadczenie w budowie i projektowaniu maszyn
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- gotowość i umiejętność pracy w zespole oraz działania pod presją czasu
- zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji
- cechy osobowe takie jak:
- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, zdolność do szybkiego uczenia się, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie dokumentacji technicznej dla zlecanych maszyn i urządzeń
- nadzór nad realizacją zleceń
- współudział w rozwiązywaniu problemów optymalizacji procesów produkcyjnych w kierunku poprawy jakości i wydajności
- udział w procesie konstruowania wyrobów, maszyn i urządzeń
- nadzór nad procesem wytwarzania prototypów, wzorców i serii pilotażowych

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
- stabilne warunki zatrudnienia
- pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
- możliwość dalszego rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia.
- oferujemy dodatkowe świadczenia m.in. prywatną opiekę medyczną, pakiet rekreacyjny w formie kart sportowych

Zgłoszenia proszę kierować na adres: praca@icegroup.pl

Na aplikacji proszę umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji tej oraz przyszłej, zgodnie z Art. 6 pkt. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia RODO o Ochronie danych Osobowych 2016/679".

Spółka skontaktuje się TYLKO z wybranymi kandydatami.

góra strony  góra strony