polska wersjaenglish versionspain versionrussian version
ICE GROUP
Praca

 Firma ICE GROUP Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

AUTOMATYK

Wymagania, stawiane Kandydatom:
• wykształcenie średnie techniczne/wyższe: automatyka, robotyka,
• umiejętność programowania sterowników PLC oraz paneli HMI (Siemens, Allen-Bradley, B&R, Mitsubishi)
• mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy automatyka
• umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych – preferowana znajomość SEE Electrical
• podstawowa znajomość języków obcych (angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego)
• dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
• samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków;
• mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1kV
• prawo jazdy kat. B

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
• przygotowanie oprogramowania sterującego,
• przygotowanie schematów oraz specyfikacji elektrycznych
• uruchamianie i kontrolę urządzeń zautomatyzowanych,
• usuwanie usterek, awarii i zakłóceń urządzeń

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
• stabilne warunki zatrudnienia
• pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
• możliwość dalszego rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia

Zgłoszenia proszę kierować na adres: praca@icegroup.pl

Na aplikacji proszę umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku
o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)

Spółka skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Firma ICE GROUP Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Wymagania i umiejętności:
- wykształcenie wyższe techniczne
- bardzo dobra znajomość modelowania w programie 3D - Solid Works lub Solid Edge
- umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej
- znajomość zagadnień technicznych w dziedzinie budowa maszyn
- mile widziane doświadczenie w budowie i projektowaniu maszyn
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- gotowość i umiejętność pracy w zespole oraz działania pod presją czasu
- zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji
- cechy osobowe takie jak:
- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, zdolność do szybkiego uczenia się, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dokumentacji technicznej dla zlecanych maszyn i urządzeń
- nadzór nad realizacją zleceń
- współudział w rozwiązywaniu problemów optymalizacji procesów produkcyjnych w kierunku poprawy jakości i wydajności
- udział w procesie konstruowania wyrobów, maszyn i urządzeń
- nadzór nad procesem wytwarzania prototypów, wzorców i serii pilotażowych

Kandydaci proszeni są o składanie dokumentów
na adres email: praca@icegroup.pl

o Ochronie danych Osobowych
(Dz.U.Nr. 133 poz.883)

Skontaktujemy się TYLKO z wybranymi osobami.

góra strony  góra strony